in

Wpadka w Kole Fortuny. Ta Pani stała się hitem internetu


Wpadka w Kole Fortuny, która przydarzyła się ostatnio jednej z uczestniczek teleturnieju, rozbawiła nie tylko widzów, ale i internautów. Jeszcze do niedawna bawiła nas błędna odpowiedź innego uczestnika programu — chodzi o słynne już hasło ”Klinika samotnego sera”. Wpadka pani Brygidy już stała się hitem internetu.

Choć niektórzy zachodzą w głowę, jak tak bardzo można pomylić się w oczywistej odpowiedzi, to odpowiedź jest bardzo prosta — stres i nerwy robią swoje i potrafią zbić z tropu każdego. Na szczęście, zarówno prowadzący, jak i uczestniczki wielokrotnie udowodnili już, że potrafią podejść do swoich pomyłek z dystansem. Na czym polegała ostatnia wpadka w Kole Fortuny?

Śmieszne odpowiedzi uczestników Koła Fortuny

Podobnie jak w przypadku ”Kliniki samotnego sera” chodziło o odgadnięcie przez zawodniczkę hasła i to w momencie, gdzie sporo liter było już odkrytych. Zadanie nie wydawało się trudne, zwłaszcza że znana była kategoria hasła — w tym przypadku była to ”edukacja”. Wszystko wskazywało na to, że pani Brygida odgadnie hasło, jakim były ”Zajęcia wyrównawcze”. Odpowiedź uczestniczki brzmiała jednak ”Zajęcia… warownicze?”

Ta wpadka w Kole Fortuny na długo zostanie w pamięci widzów. Sam prowadzący Rafał Brzozowski nie mógł wytrzymać ze śmiechu 😉

Wpadka w Kole Fortuny może przytrafić się każdemu!

Choć wpadka pani Brygidy rzeczywiście była dość zabawna i znowu dała Rafałowi Brzozowskiemu i Izabelli Krzan powody do uśmiechu, to najważniejszy jest dystans do samego siebie.

Pani Brygida również wybrnęła z sytuacji uśmiechem, a hasło odgadł kolejny uczestnik. Każdemu zdarza się pomylić, zwłaszcza pod presją czasu, kamer i walki o nagrodę. To nie pierwsza i na pewno nie ostatnia wpadka w Kole Fortuny. Zobaczcie zabawne wideo!

ZOBACZCIE WIDEO:

Zobacz zdjęcia:

wpadka w kole fortuny
Youtube.com @Wszystko Jasne/screen

Współprowadząca Izabella Krzan też nie mogła powstrzymać uśmiechu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chart afgański

Chart afgański. Piękna i bardzo rzadka rasa psów, którą warto poznać

Dożywają nawet do 120 lat, rodzą w wieku 65 i nie wiedzą co to nowotwory

Dożywają nawet do 120 lat, rodzą w wieku 65 i nie wiedzą co to nowotwory