in

Uncle asked Oli, if the boy puts his hands in panties. It was only the beginning


Molestowane osoby milczą nieraz długi czas… Chcą razem z mijającymi latami zapomnieć o tym, co je spotkało i na zawsze wyzbyć się tych złych myśli z głowy. Niestety, one jak bumerang wracają i rujnują życie. To, jak bardzo potrafią ranić, wie pani Ola, która napisała do naszej redakcji list. Dowiadujemy się z niego, jak 25-latka była traktowana przez swojego wujka. To, co ją spotkało, jest z nią cały czas…

„Wszystko zaczęło się od tego, gdy przeprowadziliśmy się z rodzicami do mniejszej wioski z miasta. Ojciec chciał prowadzić agroturystykę, a wujek Irek obiecał, że mu w tym pomoże, bo miał jakieś dojścia”

W związku z tym, że mój ojciec miał jakieś interesy z nim, wujek Irek bywał u nas regularnie. Na początku był dla mnie miły, ale później to zaczęło być niezręczne, a później obleśne

Uncle asked Oli, if the boy puts his hands in panties. It was only the beginningUdostępnij

„Teraz, gdy sobie o tym pomyślę, to mam odruch wymiotny. On nigdy nie wykorzystał mnie w bezpośredni sposób, ale zachowywał się tak, że ja czułam się źle”

Były sytuacje, gdy byłam z nim sama, on wtedy pytał 14-letnią mnie, czy mam już chłopaka, czy się z nim całuję, czy mi wkłada ręce w majtki. Zdarzało się, że komentował moje piersi. Mówił: „O, widzę, że rosną ci piersi. Staniczek trzeba kupić. Będziesz mieć ładny biust, bo już widać, że jest jędrny”. Wchodził też często do mojego pokoju bez pytania i niby jak gdyby nigdy nic pytał się, co u mnie w szkole i opowiadał o swoich wycieczkach po Europie. Nie zwracał uwagi, że np. ja się ubieram i siedzę w samych majtkach i bluzie.

Najgorsze w tym wszystkim jednak jest to, że ja jestem przekonana o tym, że on tego nie robił przypadkiem, ale z czystą premedytacją. Widziałam ten jego podniecony wzrok w tych chwilach, gdy zadawał mi niezręczne pytania.

Uncle asked Oli, if the boy puts his hands in panties. It was only the beginningUdostępnij

„W końcu uznałam, że czas powiedzieć o tym rodzicom. W czasie kolacji zebrałam się w sobie i wyznałam, że wujek Irek mnie „podrywa”

Ojciec zrobił się purpurowy i wpadł w szał. Zaczął wyzywać mnie od niewdzięcznych i rozkapryszonych dziewuch, a matka powiedziała, że na pewno coś źle odbieram. Na nic zdały się historie o tym, że mnie wypytuje o chłopaków i to, czy wkładają mi palce do majtek. Pamiętam nawet słowa mojej mamy: „Oj Ola, to na pewno są takie żarty. Przecież wujek Irek ma córki w Twoim wieku”.

I to właśnie mnie najbardziej przerażało. Czy to samo mówił im? Rodzice może i mi wierzyli, ale wiedziałam, że nie chcieli zrywać kontaktu z Irkiem, który miał kontakty do ludzi, dzięki nasza agroturystyka dobrze prosperowała. Ja nie mogłam tego znieść, dlatego poprosiłam ich o to, aby mogłam mieszkać w internacie. Zgodzili się. Później poszłam na studia i teraz zaczynam pracę, ale w naszym domu od tamtej kolacji ani razu nie wróciło się do tej rozmowy…

Nie wierzyli Oli, a może nie chcieli stracić swojej pozycji? 😥

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Write to us, if you met history, you want to share: [email protected]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

apple Mensah

the son of the star is the most adorable baby in show business. the dissolution

Każdy myślał, że był tylko pracownikiem socjalnym

Każdy myślał, że był tylko pracownikiem socjalnym