in

Znaki zodiaku, beasts that are in bed. Prepare to experience unearthly


Znaki zodiaku mają różne gusta i upodobania w sypialni – to czyni miłosne igraszki ciekawszymi i bardziej ekscytującymi. Odkrywanie tego, co kręci naszego partnera jest równie interesujące, co wielogodzinne miłosne uniesienia. Zastanawiasz się, które znaki zodiaku są prawdziwymi bestiami w łóżku?

Znaki zodiaku, które w sypialni przemieniają się w prawdziwe bestie, znajdziesz poniżej. Dzięki temu zestawieniu dowiesz się, które znaki zodiaku warto zaprosić do swojej sypialni, a którym lepiej podziękować. Poniżej znajdziesz 5 znaków zodiaku, które nie pozwolą ci się nudzić w sypialni.

Które znaki zodiaku są bestiami w łóżku?

BARAN

Baran to pierwszy znak zodiaku, a jego żywiołem jest ogień. Nie dziwi nas to wcale, wszak ognisty Baran w sypialni staje się prawdziwym bogiem seksu, który poszukuje mocnych wrażeń. Z nim nie musisz obawiać się nudy i braku orgazmu. Obiecujemy!

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są jednym z najbardziej życzliwych i sympatycznych znaków zodiaku. Są ciekawe świata i wiedzą, jak zjednać sobie ludzi. Bliźnięta bardzo łatwo adaptują się do nowych i zmieniających się sytuacji, nie boją się także eksperymentowania, dlatego, jeżeli twój partner jest spod tego znaku, przygotuj się na ciekawe i egzotyczne doznania w sypialni. Wiesz, że Bliźnięta znają Kamasutrę na pamięć? I to w wersji rozszerzonej ;).

LEW

Lwy są dumne i uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Ich zodiakalnym żywiołem jest ogień, dlatego seks z ognistym Lwem często kończy się zaparowanymi szybami w sypialni. Lwy uwielbiają obsypywać partnera pocałunkami i pieszczotami – chcą być najlepsze w dawaniu przyjemności, dlatego nie cofną się przed niczym, byle tylko dać ci najlepszy seks w życiu. Korzystaj!

SKORPION

Skorpiony to znaki zodiaku, które są królami tajemnic. Najbardziej tajemniczy znak zodiaku jest jednocześnie najbardziej wojowniczym i uczuciowym. W sypialni Skorpion potrafi pokazać pazury i wcale się tego nie wstydzi – jeżeli na co dzień osoba spod tego znaku jest spokojna, to nie gwarantujemy, że w sypialni również taka będzie. Kiedy chodzi o seks i przyjemność, Skorpiony zdolne są do przekraczania granic. Przygotuj się na niezłą jazdę z partnerem-Skorpionem!

Jak poderwać chłopaka

STRZELEC

Strzelce są rezolutne i zabawne, a przy tym uwielbiają się śmiać. Nie biorą życia zbyt poważnie. Zdarza im się podbić serce kogoś na jedną noc, jednak gdy już się zakochają, są wierne i oddane partnerowi. W sypialni Strzelce nie znoszą nudy i rutyny. Zawsze są gotowe, by urozmaicić pożycie seksualne, a wszelkiego rodzaju gadżety oraz przebieranki sprawiają im dużą przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @vidarnm

Ognisty Baran w sypialni staje się prawdziwym bogiem seksu, który poszukuje mocnych wrażeń.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Click to see more ?? more!

Two years ago he won 528 million dollars in a lottery and promised a modest life. How alive today?

Powiedział, that women can not drive. But when she sat behind the wheel, He regretted his words.

Powiedział, that women can not drive. But when she sat behind the wheel, He regretted his words.