w

Wpadka w Dzień Dobry TVN. Po słowach 7-latka, prowadzący zaniemówili


Wpadka w Dzień Dobry TVN: telewizja na żywo ma do siebie to, że pewnych sytuacji nie sposób przewidzieć. Najlepiej przekonują się o tym prowadzący programów, którzy często nie wiedzą, jak zareagować. Zobacz, jak po dwóch słowach 7-latka prowadzący Dzień Dobry TVN zaniemówili!

Najbardziej lubiany duet prowadzących – Dorota Wellman i Marcin Prokop kilka dni temu musieli zmierzyć się z wyjątkowo niezręczną sytuacją na wizji! W porannym programie Dzień Dobry TVN czasem zdarzają się wpadki, jednak dziennikarze nie mieli pomysłu na to, jak rozładować napięcie tym razem. Wpadka w Dzień Dobry TVN – zobacz reakcje prowadzących!

Wpadka w Dzień Dobry TVN

Prezenterzy często muszą mierzyć się z niezręcznymi sytuacjami na wizji. Ostatnia wpadka w Dzień Dobry TVN przekroczyła jednak granice i nawet zazwyczaj wygadani Marcin Prokop i Dorota Wellman nie wiedzieli, co odpowiedzieć!

W jednym z ostatnich odcinków programu para dziennikarzy gościła panią Anetę, która jest pediatrą i małego chłopca, Olafa. Chłopiec choruje na astmę, dlatego rozmowa dotyczyła inhalatorów i nebulizatorów. Pod koniec konwersacji Prokop próbował zagadać chłopca, szybko jednak tego pożałował.

Zaskakująca odpowiedź 7-latka

Marcin Prokop i Dorota Wellman to zgrany duet, jednak nawet im ciężko było wybrnąć z sytuacji, która zaszła w programie.

– Olafku, teraz pytanie do ciebie. Chcesz zostać lekarzem, jak dorośniesz? – zapytał chłopca dziennikarz.

Prokop nie mógł spodziewać się odpowiedzi, która padła z ust 7-latka.

– Nie, mordercą – odpowiedział mały Olaf z uśmiechem na twarzy.

Mocno zaskoczony dziennikarz starał się wybrnąć z sytuacji, jednak na próżno. Zaczął dopytywać chłopca, czy nie chodziło mu właśnie o lekarza, mordercę wirusów i bakterii, chłopiec jednak zaprzeczył, co wywołało jeszcze większą konsternację na twarzach dziennikarzy. Prokopowi nie pozostało nic innego, jak zaprosić widzów na reklamy.

– Cieszymy się, że przeżyliśmy – podsumowała całą sytuację jego współprowadząca, Dorota Wellman.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wpadka w dzień dobry tvn
youtube.com

Dorota Wellman i Marcin Prokop to znany duet prowadzących.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

córka anny przybylskiej

Ewa Szykulska kiedyś. W młodości wyglądała jak gwiazda Hollywood

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka

“W tym kolorze zdecydowanie ładniej”