in

Ile waży Dorota Gardias? Wysoka gwiazda jest szczuplutka


Ile waży Dorota Gardias? Piękna pogodynka ma idealne wymiary. Nic dziwnego, że w przeszłości robiła karierę w modelingu i zdobywała kolejne tytuły miss. Dorota Garadias wymiary ma idealne!

Chociaż ma figurę jak supermodelka, niedawno przyznała, że ostatnio zrzuciła jeszcze kilka kilogramów. Ile waży Dorota Gardias? Straciła na wadze w nietypowy sposób, który serdecznie poleca innym paniom… Co to takiego? Fani nie byli zachwyceni… Czyżby pogodynka przesadziła z odchudzaniem?

Ile waży Dorota Gardias?

Jak informuje portal rmfmaxxx.pl, do niedawna Dorota Gardias ważyła 65 kilogramów. Jednak pewien zabieg kosmetyczny, pozwolił jej schudnąć do wagi 61 kg – endermologia. Gwiazda przyznała, że cały proces przebiegał bardzo przyjemnie.

Co to jest endermologia? Zgodnie z informacjami znalezionymi na portalu poradnikzdrowie.pl:

– Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. […] Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

Fani Doroty Gardias podzielili się na dwa obozy. Część zasypała dziennikarkę komplementami, inni uważali, że w pogoni za szczupłą sylwetką nieco przesadziła. Czy mają powody do obaw o zdrowie swojej idolki? Wzrost Gardias wynosi 1,74 m, więc waga w okolicach 60 kg wydaje się odpowiednia, a wręcz idealna 🙂

Co robi Dorota Gardias?

Obecnie Dorota Gardias cały wysiłek skupia na wychowywaniu kilkuletniej córki Hanny oraz pracy. Od kilkunastu lat prezentuje pogodę w TVN Meteo, TVN i TVN24, a w 2017 roku wzięła udział w programie Azja Express.

Ojcem dziewczynki jest producent filmowy Piotr Bukowiecki. Gardias i Bukowiecki rozstali się, jednak pozostają w dobrych stosunkach, a dobro córeczki to dla nich kwestia priorytetowa.

W ostatnich czasach było głośno o Dorocie Gardias ze względu na pewno smutne wydarzenie. Zaledwie kilka dni przed Wigilią mieszkanie dziennikarki zostało okradzione. To druga taka sytuacja w życiu pogodynki: wcześniej mieszkała w willi na Wilanowie, jednak opuściła ją po tym, jak złodzieje ogołocili wnętrze, zabierając za sobą między innymi cenną biżuterię.

Kilka dni temu Gardias ogłosiła na swoim Instagramie, że bierze udział w walce o tegoroczną Telekamerę. To nagroda przyznawana przez magazyn TeleTydzień, przyznawana za osiągnięcia telewizyjne. Życzymy pogodynce powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży dorota gardias
fot. instagram.com @dorotagardias

Ile waży Dorota Gardias? Pogodynka ma figurę modelki!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dożywają nawet do 120 lat, rodzą w wieku 65 i nie wiedzą co to nowotwory

Dożywają nawet do 120 lat, rodzą w wieku 65 i nie wiedzą co to nowotwory

Tata Ewy Tylman zabrał głos po śmierci córki. Przez rok praktycznie nie wychodził z domu

Tata Ewy Tylman zabrał głos po śmierci córki. Przez rok praktycznie nie wychodził z domu